kuchynska pracovna doska Hanex

Sprievodca umelým kameňom Hanex

Sprievodca umelým kameňom HANEX

Pracovné dosky s umelého kameňa HANEX sú populárnou voľbou po mnoho rokov. Je to miesto, kde veľa kupujúcich pracovnú dosku prirodzene skončí po starostlivom zvážení svojich priorít v porovnaní s inými materiálmi. Naša príručka pre pracovnú dosku z umelého kameňa HANEX vám poskytne základy, ktoré potrebujete vedieť, ak o ňom uvažujete pre váš projekt.

Čo je to umelý kameň?

Ak chcete aby vaša doska vyzerala hladko, umelý kameň môže byť pre vás tou najlepšou voľbou! Bol navrhnutý tak, aby sa podobal prírodnému kameňu, ale na rozdiel od prírodného kameňa je umelý kameň neporézny. Táto neporézna charakteristika minimalizuje riziko škvŕn alebo rastu baktérií, ktoré poškodzujú vašu pracovnú dosku. Dosky z umelého kameňa Hanex pozostávajú z minerálov zmiešaných s plastovými rezignáciami a pigmentmi. Je známe, že tento materiál je ľahko vyrobiteľný a je homogénny. Existujú dva typy dosiek umelého kameňa. Akrylové a polyesterové. Polyestery majú tendenciu prichádzať v žiarivejších farbách ako akryláty. Akryláty sú skvelé, ak potrebujete dobré výrobné vlastnosti, napríklad tvarovanie za tepla.

KLADY

Ľahká oprava: Ak naň narazíte, riskujete poškriabanie dosiek na umelom kameni, preto odporúčame vždy používať dosku na krájanie. Ale s jemným brúsnym papierom je veľmi ľahké škrabance prebrúsiť a mať svoju dosku v pôvodnej podobe.

Neporézny: Extrémne nízka pórovitosť umelého kameňa chráni baktérie a škvrny, čím podporuje čistejšiu a hygienickejšiu dosku.

 Bezproblémový vzhľad: štruktúra materiálu prechádza celou doskou zhora nadol. Výsledkom je, že po náraze je vizuálne rovnaký na rozdiel od viacvrstvových výrobkov, ako je laminát.

ZÁPORY

Škrabance: Ako sme už povedali, riskujete, že ak budete rezať priamo na vrchu, necháte na svojich doskách škrabance, ale ak budete mať po ruke reznú dosku, môžete sa tomuto problému vyhnúť.

Teplo: umelý kameň Hanex vydrží teploty až do 100 ° C, ale nastavenie misiek nad túto teplotu priamo na vašom povrchu môže viesť k deformácii. Vyhnite sa tomu umiestnením teplých jedál na podložky, aby ste dosku chránili pred tepelným poškodením.

Preto značka umelého kameňa, ktorý máme v ponuke je HANEX

HANEX NubladoHANEX Nublado

HANEX RomanoHANEX Romano

HANEX MarronHANEX Marron

Dúfame, že s týmto sprievodcom ste sa dozvedeli niečo viac o doskách z umelého kameňa. Ak hľadáte kuchynskú alebo kúpeľňovú dosku, ktorá vyzerá skvele, je cenovo dostupná a dodáva sa v rôznych farebných variantoch. Umelý kameň Hanex môže byť práve tou doskou, ktorú hľadáte. Ak sa chcete dozvedieť viac o doskách z umelého kameňa, navštívte nás alebo nás kontaktujte ešte dnes! Nezabudnite pokračovať v sledovaní nášho blogu, aby ste získali informácie o pracovných doskách, súčasných trendoch a ďalších možnostiach.


Napíšte nám

No Comments

Post a Comment