Technistone

Technistone

Technistone je technický tvrdený kameň, ktorý kombinuje vybrané kvalitné prírodné suroviny s najmodernejšími technológiami miešania a lisovania. Vzniká tak produkt, ktorý v sebe spája kreativitu prírody a odolnosť moderných materiálov.

Zákazníci veľmi oceňujú charakteristické vlastnosti kameňa Technistone, medzi ktoré patria nenasiakavosť, neporéznosť ako aj vysoká odolnosť kameňa proti poškriabaniu a chemikáliám. Rovnako ako široká škála farieb a povrchových úprav, variabilita hrúbok a rozmerov. Využitie nájde v interiéri i exteriéri, v projektoch súkromných, ale tiež verejných. Najčastejšie sa využíva vo forme kuchynskej a kúpeľňové dosky, dlažby, taktiež schodísk, obkladov a pod. Na výber máte kolekcie.

 

 

Kolekcie Technistone

 

Noble kolekcia pozdvihne dizajn interiéru predovšetkým vďaka luxusným odtieňom farieb. Lesk do interiéru zozhodne dodá tvrdený kameň z kolekcie Starlight. Kombináciou atraktívnych prírodných granitov a kremičitých pieskov vzniká predovšetkým neobyčajná a pritom praktická Rustic kolekcie.

Noble kolekcia

Tvorenie noblesných a jedinečných riešení je pre človeka prirodzené, preto stále čerpá inšpiráciu z prírody a pokračuje vo vývoji noblesnej kolekcie. Kolekcia, kde sa snúbi dynamika prírody s technológiou 21. storočia a vznikajú vzory veľmi blízke svojim mramorovým polovičkám, obohatené o vlastnosti technického kameňa. Noble kolekcia pozdvihne rozmer a najmä hodnotu interiéru.

Starlight kolekcia

Úplne netradičný vzhľad umožňujúci vytvárať spojenie výrobku s high-tech image spolu s klasickými materiálmi. Typickým znakom je vysoko lesklý povrch výrobku so žiarivými zrkadlovými efektmi. Kolekcia Starlight je typická najmä svojou zrkadlovú štruktúrou, ktorá rozžiari interiér a zároveň podčiarkne štýl každej domácnosti.

Esseential kolekcia

Kolekcia Essential v sebe skrýva materiály z výrobnej skupiny Crystal, Piesok a aj zrkadlá spolu s prierezom farieb od najbelšej bielej, cez žiarivo oranžovú až po čiernu s viditeľnými zrnkami piesku. Produkty z radu Crystal sú tvorené jedným z najtvrdších nerastov – priesvitným či mliečnym prírodným triedeným kremeňom, dovážaným z tých najkvalitnejších svetových nálezísk.

Rustic kolekcia

Prírodný vzhľad a pocit masívneho granitu spolu s vysokou pevnosťou a praktickou nenasiakavosťou povrchu, akú u prírodných materiálov nenájdete – to do vášho interiéru vnesú materiály z Rustic kolekcie. Unikátny produkt, ktorý v sebe spája kreativitu prírody a takisto odolnosť moderných materiálov.

Najčastejšie možnosti použitia materiálu:

  • Kuchynské pracovné dosky
  • Kúpeľňové dosky
  • Stolové dosky
  • Parapety, pulty
  • Obklady, dlažby, mozaiky a pod.

Možná hrúbka výrobkov:

12 mm, 20 mm, 30 mm

 

Povrchová úprava Technistone:

  • lesklý povrch
  • matný povrch

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Napíšte nám

Vzorkovník Technistone