Obklad krbu

Obklad krbu z prírodného kameňa – útulný dotyk pre váš domov

Pokiaľ ide o dizajn ako obklad krbu, prírodný kameň je jednoducho najelegantnejšou, najodolnejšou a najúčinnejšou voľbou. Prírodný kameň udržuje teplo lepšie ako väčšina ostatných materiálov. Vyžaduje minimálnu starostlivosť a je neuveriteľne odolný proti opotrebeniu. Okrem toho dokáže zvládnuť extrémne teploty a nebude hniť ani plesnieť.

Či už rekonštruujete, alebo staviate nový, krby s prírodným kameňom sa ukázali ako vynikajúca voľba.

Obklad krbu mramor

 Moderný dizajn krbu

Moderné krby sú schopné nielen odovzdávať teplo, ale môžu slúžiť aj ako vizuálne ohnisko vo vašom priestore. To môže byť obložené kameňom, mramorom alebo obkladom a prispôsobené pre moderný štýl.

Ak je váš vkus viac elegantný ako tradičný, na vyjadrenie môžete použiť krb z prírodného kameňa. Zoberme si dlhé, úzke okno pre krb postavený v jednej rovine so stenou, namiesto toho, aby sa krb postavil do stredu miestnosti. Výber kameňa s elegantnou textúrou vám tiež pomôže dosiahnuť moderný vzhľad.

Vonkajší krb

 Vylepšite svoj vonkajší obytný priestor krbmi s prírodným kameňom. Existuje toľko výhod vo vonkajšom krbe, počnúc požívaním jesenných nocí vonku! Ochutnajte šálku horúcej čokolády alebo horúceho jablkového džúsu. Začnite novú tradíciu pozývajúcu priateľov a rodinu, predveďte svoj očarujúci dvorček a vytvárajte celoživotné spomienky!

Vonkajšie ohňové prvky sú skvelým spôsobom, ako rozšíriť obývateľnosť vášho vonkajšieho priestoru večer, aj keď sú slnečné jarné dni chladné.

 Mozaikový krb

 Krby sú úžasne adaptívne prvky, ktoré často slúžia ako ohnisko každej miestnosti. Dizajn krbu je praktický spôsob, ako do každej miestnosti pridať farbu, štruktúru alebo vzory. Ak rekonštruujete alebo pridávate nový krb, existuje nekonečné množstvo nápadov, ktoré sa pridajú k vášmu vkusu.

 Ak chcete dosiahnuť jedinečný a kreatívny vzhľad, skúste sa rozhodnúť pre odvážne kamene, ktoré sa dodávajú v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Miešanie a párovanie rôznych kúskov vám poskytne vzhľad, ktorý si zamilujete.

 Všetko biele

Maľované krby sú štýlové, ale klasické a nadčasové. Jednoduchý náter farby osvieži váš starý krb a zároveň mu umožní presvitať jeho pôvodný charakter.

V neutrálnom priestore je biela stena s textúrou vizuálnym zážitkom. Skúste pridať prírodný prvok, napríklad vápenec, ktorý poskytne každej miestnosti punc.

Prírodné skladovanie

Ďalším nápadom je pridať do krbu poličku alebo otvor, do ktorej môžete uložiť ďalšie palivové drevo alebo iné užitočné veci. Tento priestor môžete tiež použiť na ukážku obľúbených položiek dekorácie, ktoré pridajú k estetike každej miestnosti.

 Pridávanie doplnkov

 Doplnky sú ďalším spôsobom, ako pridať krbu osobitosť a zaisťujú, že sa všetko hladko spojí so zvyškom priestoru.

My ponúkame obklady krbov z prírodného kameňa, technického kameňa a keramiky.

Kontaktujte nás ohľadom obkladu krbu ešte dnes a získajte viac informácií o našich službách a produktoch.


Napíšte nám

No Comments

Post a Comment

Optimized with PageSpeed Ninja