fbpx

Kúpeľňová doska

Ktorý materiál je najlepší pre kúpeľňové dosky?

Pri rozhodovaní, aký materiál použiť pre svoje kúpeľňové dosky, môžete byť ohromení všetkými možnosťami. Existuje veľa možností, ktoré doplnia vzhľad vašej kúpeľne. Je ťažké sa rozhodnúť, ktoré sú najlepšie kúpeľňové dosky, pretože to v konečnom dôsledku závisí od vášho osobného vkusu a toho, čo bude vyzerať dobre.

Pri rozhodovaní by ste mali zvážiť niektoré faktory. Ako často sa bude kúpeľňa používať? Koľko ľudí používa toaletu? Ako dlho plánujete žiť v tom istom dome? Odpoveď na tieto otázky vám môže pomôcť zúžiť možnosti, ako aj lepšie porozumieť tomu, čo chcete.

Sme odborníci, pokiaľ ide o najlepšie kúpeľňové dosky, a sme tu, aby sme vám pomohli! Tu sú niektoré z najbežnejších nápadov na dosku v kúpeľni a to, čo od nich môžete očakávať.

kupelnova doska Noble Athos brown

Mramor

Mramor je jedným z najpopulárnejších materiálov do kúpeľní, najmä v luxusných priestoroch. Vyzerá veľmi elegantne a je k dispozícii v mnohých rôznych odtieňoch. Mnoho ľudí považuje luxusný vzhľad mramoru za bezkonkurenčný s akýmkoľvek iným povrchovým materiálom, a preto je tak populárny. Je však na drahší.

Mramorové pulty sa hodia k takmer akémukoľvek štýlu alebo farbe. Sú odolné a dokážu odolať. Mramor musí byť pravidelne impregnovaný každý jeden až dva roky, aby sa zachoval v pôvodnej forme.

Žula

Žula je ďalšou obľúbenou možnosťou prírodného kameňa do kúpeľní. Vyzerá trochu ako mramor, ale farebné vzory sú zreteľnejšie. Stále vyzerá veľmi elegantne, ale je dostupnejšia ako mramor. Je tiež široko dostupná, takže je ľahšie nájsť farbu alebo vzor, ​​ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Žula je veľmi odolná a odolná proti vlhkosti a teplu, čo sa hodí pri používaní kulmy! Žula sa však môže ľahko poškodiť, ak sa s ňou nebude správne zaobchádzať a musí byť impregnovaná každých šesť až dvanásť mesiacov.

kremen_v_kupelni

Obklady

Obklady sú veľmi populárnou voľbou pre kuchynské dosky, ako aj pre zásteny, podlahy a ďalšie povrchy; vždy to bolo. Môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, vrátane keramiky, skla a dokonca aj z prírodného kameňa. Obklady môžu byť veľmi vizuálne príťažlivé, pretože prichádzajú v rôznych farbách a tvaroch a dokonca môžu byť usporiadané tak, aby vytvárali esteticky príjemné vzory.

Škáry medzi obkladmi bude potrebné vyčistiť, ak ich chcete udržať v najlepšom možnom stave, novšie obklady sa však dodávajú vo väčších veľkostiach, čo vylučuje potrebu početných škárovacích liniek. Obklady nie sú tou najodolnejšou voľbou a môžu sa ľahko poškriabať a praskať.

Vyrábame kúpeľňové dosky, ako aj výrobky pre kuchyne, obývacie izby a oveľa viac. Poskytujeme veľa rôznych druhov kameňa, ktoré sa dajú tvarovať podľa potrieb vášho domova. Kontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tom, ako vám môžeme pomôcť zrekonštruovať váš priestor s najlepšími kúpeľňovými doskami!


Napíšte nám

No Comments

Post a Comment