„Umelý kameň“ Technistone alebo žula?

Technistone alebo žula? Existuje veľa faktorov, ktoré prichádzajú do úvahy pri rozhodovaní o tom, ktorý materiál je najlepší pre vašu kuchynskú pracovnú dosku. Nedávne štatistiky ukázali, že typickí majitelia domov zmenia svoje kuchynské dosky iba 1-2 krát počas svojho života. Rozhodnutie týkajúce sa nových kuchynských pracovných dosiek je teda dôležité. Voľba, ktorú robíte, bude mať dlhodobý vplyv vo vašej kuchyni po mnoho ďalších rokov.

Sme hrdí na to, že sme poskytovateľmi „umelého kameňa“ Technistone a žuly. Tu sú niektoré dôvody, prečo si myslíme, že Technistone a žuladokonalé materiály na inštaláciu krásnych, vysokokvalitných kuchynských pracovných dosiek.

Údržba Technistone alebo žula

Dosky z „umelého kameňa“ Technistone vyžadujú veľmi malú údržbu, čo z neho robí materiál ideálny na starostlivosť. Vyžaduje menej čistenia a všeobecne menej údržby v provnaní s inými materiálmi. Vaše kamenné kuchynské pracovné dosky budú vyzerať pekne a čisto pridaním malého množstva saponátu a teplej vody.

Životnosť Technistone alebo žula

Životnosť je dôležitá, pretože určite chcete, aby vaša nová kamenná pracovná doska bola odolná. Umelý kameň Technistone je z 91% prírodný kremeň. To znamená, že kremeň je silnejší a odolnejší ako iné výrobky.

Materiál Technistone je nepórovitý, odolný proti zafarbeniu a tiež certifikovaný spoločnosťou NSF International.

V prípade žuly je dôležité zabezpečiť, aby bol povrch udržiavaný a pravidelne impregnovaný. Žula by mohla absorbovať potraviny a kvapaliny, ako sú kyseliny a šťavy. Preto je vhodné pravidelne kontrolovať svoju pracovnú dosku s cieľom zabrániť vzniku potenciálneho zdravotného rizika. Väčšina odborníkov odporúča, aby boli žulové dosky každoročne impregnované. Dosky z materiálu Technistone nevyžadujú žiadnu impregnáciu.kamenna kuchynska doska

Cena kamennej dosky

Žulový materiál prichádza v mnohých kvalitatívnych stupňoch, čo výrazne ovplyvňuje konečnú cenu vašej dosky. V porovnaní s nákladmi na žulu, dosky Technistone sú zvyčajne v strednom cenovom rozpätí. Avšak pri zohľadnení všetkých ďalších výhod dosiek Technistone sa stáva jasnou víťazkou v celkovej hodnote.

Záverečné myšlienky

Na záver, dosky z „umelého kameňa“ Technistone a aj žulové materiály sú skvelou voľbou pre vašu novú kuchyňu alebo kúpeľňu. Oba tieto materiály sú odolné, silné, s ľahkou údržbou, ktorá vám vydrží celý život.

Kontaktujte nás a povieme viac o produktoch a materiáloch, ktoré ponúkame.


Napíšte nám

No Comments

Post a Comment